Movies
Ratings
1686
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 2.5
- SiratRated ★ 3.0
- 12th Assistant DeaconRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
SignsRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5- To the BoneRated ★ 4.0
- The World of LoveRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
People, Places, ThingsRated ★ 3.0
Soredemo Watashi wa Though I’m His DaughterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5