Titles you rated
MoneyballRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0