Movies
Ratings
484
The Disaster ArtistRated ★ 4.0- Therapy for a VampireRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
Murder in the FirstRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 2.5
CocktailRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 1.5
OrlandoRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 3.5
The Girl Who Played with FireRated ★ 3.5- Ways to Live ForeverRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5