Movies
Ratings
151
Forrest GumpRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5- The PerfectionRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
- Park Hwa-youngRated ★ 4.0
- Tinker TickerRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5