Movies
Ratings
1157
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
GantzRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
GoldRated ★ 4.5