Movies
Ratings
137
Notting HillRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5- ActressesRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The MistRated ★ 1.0