Movies
Ratings
1029
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5
- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Riders of JusticeRated ★ 3.5