Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5