Movies
Ratings
134
The HuntRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Crime and PunishmentRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 1.5
SelmaRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5