Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0