Movies
Ratings
724
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5- MicrohabitatRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5