Movies
Ratings
390
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
American WeddingRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 3.5