Movies
Ratings
789
Project Hail MaryRated ★ 5.0- The King's WardenRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0- MoonfallRated ★ 3.5
AirRated ★ 4.0