Movies
Ratings
84
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
As Tears Go ByRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 5.0- Rules of the GameRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 2.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0