Movies
Ratings
1126
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Highway StarRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
The WalkRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5