Movies
Ratings
399
Project Hail MaryRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0- Smile 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0