Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- Carry OnRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5