Movies
Ratings
472
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0- PandoraRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0