Movies
Ratings
118
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
On Your MarkRated ★ 4.5
Midsummer's EquationRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 1.5
MiraiRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Boy and His SamuraiRated ★ 5.0
The Magic HourRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5