Movies
Ratings
64
Kiba: The Fangs of FictionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ReplicasRated ★ 1.5
TenetRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
The EqualizerRated ★ 3.5
The Wings of the KirinRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
Patlabor: The MovieRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2.0Rated ★ 5.0
A Banana? At This Time of Night?Rated ★ 4.0
A Bolt from the BlueRated ★ 3.0
House SharkRated ★ 3.0