Movies
Ratings
1390
Apollo 13Rated ★ 4.0
Forbidden GamesRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 2.5- Bravo, My LifeRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
IdaRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 3.5