Movies
Ratings
2478
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5- The SuperdeepRated ★ 4.5
High LifeRated ★ 1.0
The King of PigsRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 1.5
Blue SwallowRated ★ 3.0
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 2.5