Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 1.0
CarolRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 1.5
BraindeadRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0- AnimaRated ★ 4.0
- What Did Jack DoRated ★ 1.0
MatildaRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 1.0
The Incredible HulkRated ★ 0.5
3-IronRated ★ 0.5