Movies
Ratings
336
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.5