Movies
Ratings
25
The Blind SideRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0