Movies
Ratings
482
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0- Finding CHAERated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5