Movies
Ratings
530
The Kids Are All RightRated ★ 5.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 4.0- ChangeRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 4.0- A Long VisitRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.5- A LoveRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 1.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
American GangsterRated ★ 2.5- Between Love and HateRated ★ 2.0