Titles you rated
AkiraRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.0
Keroro Gunso the Super Movie 2: The Deep Sea PrincessRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- Where is my DVD?Rated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0- Kill BoksoonRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0- What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0