Movies
Ratings
27
DeadpoolRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0