Titles you rated
RiverRated ★ 3.0
A SAMURAI IN TIMERated ★ 4.0- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Doraemon the Movie: Nobita's Art World TalesRated ★ 3.5
The Island on Bird StreetRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.0- The Forgotten BattleRated ★ 3.0
Stigmatized Properties: ZOKU – The Terrifying Floor PlanRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The TigerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5