Movies
Ratings
154
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5- If You Were Me 2Rated ★ 3.0
HimizuRated ★ 5.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5