Titles you rated
Ad AstraRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 5.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 5.0
Secret ZooRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 1.0
LawlessRated ★ 4.0- PapermanRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5- LavaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 4.0- High SocietyRated ★ 2.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0