Movies
Ratings
91
SunflowerRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
SawRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0