Movies
Ratings
410
About a BoyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
ZatoichiRated ★ 4.0
Nasu: A Migratory Bird with SuitcaseRated ★ 4.0- ResistanceRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
Ninja ScrollRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0