Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
- BrickRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5- TarotRated ★ 1.0
- Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5