Movies
Ratings
184
VeteranRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0- BlindRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0