Movies
Ratings
94
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0- Café. Waiting. LoveRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Girlfriend BoyfriendRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0