Movies
Ratings
418
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 5.0
The King of ComedyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 1.5
Almost FamousRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 1.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
AssassinsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
FanaticRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 4.5- BargainRated ★ 5.0
Bring Me the Head of Alfredo GarciaRated ★ 4.0
The Postman Always Rings TwiceRated ★ 3.5- PushRated ★ 4.0