Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- BallerinaRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0- American FactoryRated ★ 4.0
- Kill BoksoonRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.5