Movies
Ratings
423
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 4.0- BrickRated ★ 1.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Get OutRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0- CompanionRated ★ 3.5
- The PactRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0