Titles you rated
Oh BrothersRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.5- Enola Holmes 2Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0- Extraction 2Rated ★ 4.0
HELL DOGSRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
The Pale Blue EyeRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5

The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5