Movies
Ratings
286
SecretRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0- Over My Dead BodyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0- The Last GodfatherRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0