Movies
Ratings
211
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5- AccompanyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0- SocialphobiaRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0