Movies
Ratings
786
OppenheimerRated ★ 4.0- BargainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0- Nothing to HideRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 4.0