Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0