Titles you rated
Bones & AllRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0- Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 3.0- The ScarecrowRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- Is Hikikomori Doing Well?Rated ★ 3.0
- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0