Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0