Movies
Ratings
101- The Great FloodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
- LobbyRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.0
UpRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5