Movies
Ratings
728
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
- Vanished into the NightRated ★ 2.5
- Hijack 1971Rated ★ 3.0
- Under ParisRated ★ 3.5
The Good LiarRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Leave the World BehindRated ★ 3.5
- Best. Christmas. Ever!Rated ★ 3.5

12.12: THE DAYRated ★ 5.0- NowhereRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.0- The Weekend AwayRated ★ 3.5
- FracturedRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0- Kill BoksoonRated ★ 3.0
- Bird Box BarcelonaRated ★ 3.0
- ParadiseRated ★ 3.0