Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Ghost WorldRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
CloseRated ★ 2.0- Metal LordsRated ★ 2.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0- Dear CatastropheRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.5- First Name: CarmenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0